Automatiseeri oma töölepingud

Töölepingutest ei ole pääsu ühelgi ettevõttel. See hõlmab suure osa personaliosakonna igapäevatööst. Kasutades Agrellot kaob vajadus printida, skaneerida või e-kirju vahetada, sest kogu lepingu allkirjastamise protsess toimub mugavalt ühel platvormil. Dokumentide töövoo automatiseerimine võimaldab luua suurel hulgal lepinguid kiiresti ja lihtsalt.
Automatiseeri ajamahukad tööülesanded

Värbamisprotsessi osaks on mitmete dokumentide vormistamine. Agrello pakub efektiivsemat viisi personalilepingute loomiseks ja allkirjastamiseks. Aitame teil säästa aega, vältida inimlikke eksimusi ning tagada sujuvama töökorralduse.

Agrello lepingute automatiseerimise ja
e-allkirjastamise platvormil saate kiiresti ja turvaliselt saata allkirjastamiseks pakkumisi, töölepinguid, konfidentsiaalsuslepinguid või muid personalidokumente.
Soovid rohkem teada?
Broneeri demo
Agrello platvorm aitab vähendada dokumentide vormistamisele kuluvat aega, võimaldades personalispetsialistil  seeläbi keskenduda inimestele.

Automatiseeri personalidokumentide töövoog

Loobu tüütust käsitööst

Suuremahuline töölepingute ajakohastamine võib olla personalispetsialisti jaoks väga ajakulukas.

Lepingute allkirjastamise töövoo automatiseerimine aitab säästa tööd ja vaeva. Agrello platvormil on võimalik automatiseerida kogu lepingu loomise protsess - ettevalmistusest allkirjade kogumise ja dokumentide turvalise hoiustamiseni.

Enimkasutatavate dokumentide tekstid saab muuta korduvkasutatavateks lepingupõhjadeks koos täidetavate väljadega, mida saab mugavalt korrektse infoga täita Agrello platvormil. Nii jääb ära dokumentide ükshaaval loomise ja täitmisega kaasnev käsitöö ning emaili teel info ja allkirjade tagaajamine.

Integreeri oma igapäevased tööriistad Agrelloga

Igal ettevõttel on kasutuses juba harjumuspäraseks saanud tööriistad ning uue tarkvara õppimine võib olla koormav.

Zapieri kaudu on võimalik Agrello ühendada sinu poolt enimkasutatavate tööriistadega, näiteks Pipedrive, Google Drive, Google Sheets, Google Forms, Dropbox jms. Nii saad kiirendada lepingute loomise protsessi, saates infot otse oma programmidest Agrellosse ning automaatselt täita õigeid välju lepingupõhjadel.

Kasutegurid personaliosakonnale

Erinevate personalidokumentide olemasolu ja vajadus on ettevõtte jaoks möödapääsmatu ning oluline. Seda alates värbamisest kuni töötaja lahkumiseni ettevõttest.

Agrello dokumentide automatiseerimise ja e-allkirjastamise platvorm aitab personaliosakonnal oluliselt vähendada paberimajandusele kuluvat aega ning annab võimaluse keskenduda hoopis sobivate inimeste leidmisele või olemasolevate töötajate hoidmisele.

Töö- või konfidentsiaalsuslepingute ning teiste töökeskkonna dokumentide automatiseerimisega saate kiirendada dokumentide ettevalmistamise protsessi, vältida inimlikke eksimusi ja koguda vaevata digiallkirju. Agrello platvormil on personalispetsialistil selge ülevaade iga lepingu või dokumendi töövoo staatusest.

Kasuta oma lemmikuid tööriistu

Siit leiad mõned näited, kuidas saad ühendada oma lemmikud tööriistad Agrelloga ning protsesse automatiseerides hoida kokku väärtuslikku aega.
Ühenda Pipedrive’iga
Automatiseeri allkirjastamise protsess
koos populaarse müügitarkvara
Pipedrive’iga.
Seadistama
Ühenda Google Drive’iga
Lihtsusta ja automatiseeri lepingute ettevalmistamise ja hoiustamise protsess läbi Google Drive’i.
Seadistama
Ühenda Google Sheetsiga
Automatiseeri lepingute ettevalmistamine Google Sheetsiga.
Seadistama

Lepingute allkirjastamise automatiseerimine on sobilik igaühele

Igal ettevõttel on oma väljakutsed seoses digitaalse allkirjastamise ja lepingute haldusega. Agrellot saab kasutada väga erinevates valdkondades.
Automatiseeri müügilepingud
Loe, millist kasu toob Agrello müügimeeskondadele.
Automatiseeri HR dokumendid
Loe, kuidas Agrello aitab personaliosakonnal lihtsustada töölepingute sõlmimist.
Automatiseeri juriidilised dokumendid
Loe, kuidas Agrello aitab vähendada juristide töökoormust.

Agrellol on üle maailma 90 000+ kasutajat

Agrello eesmärgiks on pakkuda dokumendihalduse ja digiallkirjastamise platvormi, mis oleks hõlpsasti kasutatav igaühele. Lihtsus, kasutajamugavus ja kiirus on just need peamised omadused, mis on tänaseks võitnud tuhandete inimeste südamed erinevates riikides üle maailma.
Võta meiega ühendust